Permanentný make-up

Permanentný make-up zvýrazní krásu čŕt Vašej tváre. Široká škála farebných pigmentov je veľmi prirodzená, farbivá obsahujú len prírodné zložky a mikročiastočky, ktoré zaručujú dobrý prienik do pokožky. Nevyvolávajú alergie a neobsahujú ťažké kovy.

Samotný zákrok nie je bolestlivý a prevádza sa v lokálnej anestézie. Doba hojenia zhruba 1 týždeň. Permanentný make-up vydrží 2 až 4 roky. Do 1/2 roka je možná korekcia, ktorá je už zahrnutá v cene. Je vhodný pre dámy aj pánov vo veku od 16 do 90 rokov.

Permanentný make-up je dlhodobé riešenie: byť upravená za každých okolností a podmienok.

Permanentný make-up nie je vhodný pre klientov, ktorí majú nasledovné zdravotné problémy: hemofília (dedičná krvácavosť), diabetes mellitus, akútne infekčné choroby, alergie.

Obočie

Mikropigmentácia čiarkovaním − je to nový a veľmi obľúbený spôsob pigmentácie. Obočie vyzerá prirodzene, rovnomerne, dotvára charakter tváre, otvorí oko. Jemné chĺpky pigmentujeme nitkovojemným pigmentovaním.

Permanentný make-up obočia klasickým výplňovým pigmentovaním.

Očné linky

Mikropigmentáciou hornej a dolnej očnej linky sa zvýrazní línia rastu rias, ktoré vyzerajú hustejšie a podčiarkne sa výraz očí. Permanentný make-up je vhodný aj pri nosení okuliarov, keď je každodenné líčenie očí ťažké.

Pery

Pri permanentnom make-upe pier plne tieňované pery vyzerajú veľmi pekne, jemne sa zväčšia, vyzerajú oblejšie a majú sýtejšiu farbu.

Kontúra pier

Plné tieňovanie pier (možnosť použitia aj 2−3 odtieňov pigmentu).

V mojom salóne krásy ponúkam pre zákazníčky nasledovné druhy ošetrení

Nechtový
dizajn

Pedikúra

Kozmetika

Permanentý
MakeUp

Vizáž