Kozmetika a kozmetické ošetrenia

PHYRIS

čistenie, tonizácia, peeling

Dôkladné čistenie pleti je základom pre efektívnu starostlivosť o pleť. Táto PHYRIS rada pokrýva celú škálu profesionálnych kozmetických produktov na čistenie pleti. Všetky PHYRIS čistiace prostriedky sú vysokokvalitné koncentráty a postačí ich aplikovať v malých množstvách.

SOMI

aktivácia pleti

Po očistení pokožky prostredníctvom Somi, podľa vášho výberu, aktivujete funkcie pokožky a jej prirodzenú odolnosť. Cielená aktivácia so Somi robí Vašu starostlivosť o pleť ešte účinnejšou, viac kompatibilnou, a dokonca aj dlhšie vydrží.

HYDRO ACTIVE

vyplnenie a hydratácia pleti

Poskytuje prvú pomoc u jemných vrások spôsobených dehydratáciou. Nech už je to 24-hodinový krém, sérum, kapsle alebo maska, všetky tieto produkty majú rovnaký cieľ – okamžité a dlhodobé zvlhčenie pokožky. Nové zloženie s hyaluronovou kyselinou doplňuje vlastnú zásobu vody v pleti.

SKIN RESULT

nová gen. ovocných kyselín

Zbohom vráskam! PHYRIS laboratória predstavujú AHA kyseliny, ktoré viditeľne omladzujú pleť bez stresovania pokožky. Viacstupňový efekt peelingu zaručí, vyhladenie jemných vrások, rozžiarenie pleti, zlepšenie hyper pigmentácie, zjemnenie rozšírených pórov, zlepšenie štruktúry pokožky tváre.

TRIPLE A

inovatívna sila retinolu

Jedinečné intenzívne proti vráskové omladenie pleti a to predovšetkým vďaka účinku trojitého vitamínu A novej generácie a ďalším veľmi účinným látkam. Ekvivalent Retinolu, ktorý je vysoko tolerantný a stabilný počas celého dňa. Lipozomálne zapúzdrený Retinol aktivuje syntézu vlastného kolagénu. Vysoko koncentrovaná broskyňová šťava na vitamín A chráni pleť pred dehydratáciou. Klasický vitamín A redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu a zjemňuje celkový reliéf pleti.

DERMA CONTROL

pre problematická pleť

Pohodlný systém starostlivosti o pleť, ktorá má kožné problémy. Hlavnou účinnou látkou rady DERMA CONTROL je mikro-strieborný, inovatívny prvok s pozitívnymi vlastnosťami, ktoré pôsobia vzájomne v starostlivosti o pleť. Tieto produkty sa efektívne starajú o aknóznu pleť a zároveň ju vysoko hydratujú.

PERFEKT AGE

protivráskový program

Kombinuje posledné trendy kozmetického výskumu s vysoko účinnými zložkami. 24-hodinová starostlivosť na tejto úrovni aktivuje regeneračné schopnosti pleti a to pomocou rastlinných kmeňových buniek z rozkvitnutej jablone. Textúra prípravkov sa ideálne adaptuje pre všetky typy pokožky.

SEE CHANGE

produkty modrej evolúcie

Je prvá profesionálna a ekologická línia, ktorá využíva tzv. Modrú evolúciu – laboratórne optimalizované morské riasy. Sú maximálne čisté, kontrolované podľa kozmetických štandardov, bez nežiadúcich účinkov znečisteného mora. Využívajú perfektnú synergiu medzi morskou biológiou a vývojom high-tech kozmetických účinných látok. Široké spektrum morských rias obsahuje vysoko účinné minerály, ktoré upokojujú pokožku, zvyšujú jej regeneráciu a intenzívne ju hydratujú.

MEN LINE

ošetrenie pre mužov

Individuálna starostlivosť pre osobitné potreby mužskej pleti. Kto chce byť vnímaný ako naozajstný muž, bude sa musieť jednoducho vyznať v rôznych typoch krémov. Pretože dobre upravený vzhľad mužskej pleti rozhodne prináša výhody. Podľa rôznych prieskumov na tému „starostlivosti o pleť“ 89% opýtaných mužov verí, že dobre upravený vzhľad pleti rozhodne prináša výhody v osobnom, ale aj v profesionálnom živote.

LUXESSE

luxusná starostlivosť

Premium starostlivosť s trojitým efektom s dokazateľnými protistarnúcimi výsledkami. Táto luxusná 24-hodinová starostlivosť pohladí Vašu pokožku s exkluzívnym zložením. 

LUXESSE má unikátny trojitý účinok ako zvrátiť príznaky starnutia pokožky. Ihneď po jeho aplikácii, extrakt z čiernej perly južného mora z Tahiti robí pokožku mladšou a plnšou. Kyselina hyaluronová znižuje tvorbu vrások a Vaša pokožka má pevný a svieži vzhľad. 

Už po niekoľkých dňoch bežného používania, špeciálne rastlinné účinné látky redukujú mimické vrásky a pleť je oveľa jemnejšia. Ak sa používa pravidelne, protistarnúci komplex obsiahnutý vo výrobku vytvára pevnejšie obrysy tváre a robí pokožku bacuľatejšiu.

PROFINE

pigmentácia pleti

Vysoko efektívne bieliace koncentráty, zosvetľujú hyperpigmentáciu a fľaky. Ovplyvňujú tvorbu, rozmiestnenia a hromadenia melanínu v bunkách pokožky. Zároveň pôsobia aj na existujúce fľaky. Zvyšujú obranyschopnosť pokožky a odrážajú slnečné lúče. Sú vhodné okrem pokožky na tvári, aj na fľaky na rukách, ramenách a dekolte. Podporuje hydratáciu a ochranné funkcie pokožky. Potláčajú tvorbu pigmentových fľakov a zároveň ich zosvetľujú. Pôsobí aj pri nadmernej pigmentácii spôsobenej hormonálnou poruchou.

MAVEX

ošetrenie Superdetox

Očistite a prejasnite svoju pokožku a nechajte ju znovu nadýchnuť vďaka ošetreniu Superdetox La Perla Nera. Ide o ošetrenie, ktoré zbavuje pokožku toxínov, voľných radikálov a škodlivých látok pochádzajúcich zo znečisteného prostredia. 

Prípravok je zložený zo super čistého aktívneho uhlia, prírodného detoxikačného phytokomplexu a extra panenského olivového oleja.

Depilácia voskom

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s  korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie.

Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné a ohybné. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele  od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

V mojom salóne krásy ponúkam pre zákazníčky nasledovné druhy ošetrení

Nechtový
dizajn

Pedikúra

Kozmetika

Permanentý
MakeUp

Vizáž