Nechtový dizajn

Dokonalý vzhľad formujú aj upravené nechty. Ľudia si pri vzájomnej komunikácii hľadia nielen do očí, všímajú si aj ruky – nechty.

Pohľad na príliš zanedbané nechty v nás dotvára skôr negatívny názor o človeku. V našom salóne Vám nechty nielen upravíme, ale aj nalakujeme na rôzne spôsoby a príležitosti.

Hands spa. Manicured female hands, soft skin, beautiful nails

Klasická manikúra

Starostlivosť o prirodzené nechty a ich okolie. Odstránenie zhrubnutej, vysušenej kože okolo nechtového lôžka, prípadné zatlačenie a ošetrenie kožičky. Úprava nechtov do požadovaného tvaru, vyhladenie nerovností, preleštenie a lakovanie podľa výberu. Pokožku ošetríme výživným olejčekom a hydratačným krémom, aby bola vyživená a svieža. Ošetrenie vhodná aj pre pánov.

Gél lak

(prírodná starostlivosť)

Systém pre dokonalú a trvácnu manikúru plnú vitamínov. Svetový expert na farby zdokonalil gélové laky pre starostlivosť o nechty.

Systém pre manikúru ORLY Gel FX vám zabezpečí úžasne trvácnu a voči olupovaniu odolnú manikúru až na dva týždne a to všetko s luxusným leskom a jednoduchým spôsobom odstránenia.

Japonská minikúra

(výživa a lesk)
Procedúra vhodná pri lámavých a štiepajúcich sa nechtoch. Ide o aplikáciu pasty priamo do nechtovej platničky. Pasta je zložená z propolisu (včelí vosk) a minerálov prospešných pre zdravý vzhľad a rast nechtov. Ošetrenie vhodné aj pre pánov.

CND Shellac

(prírodná starostlivosť)

Lak na nechty, ktorý sa vám neodlúpne! Zdá sa, že umelým a gélovým nechtom nadobro odzvonilo! Nie každému je pochuti nosiť na svojich nechtoch cudzie prvky, a práve preto je vysoko odolný lak tak obľúbený. 

Je ľahký – nezaťažuje nechty ako gél, vydrží, až kým nechty neodrastú, schne v LED lampe a krásne sa leskne! Vďaka svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpúšťadiel a miernou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu.

Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3FREE“ vzorec je hypoalergénny a je vhodný aj pre tehotné ženy. 

Akrylové nechty

(predĺženie a spevnenie)
Touto formou sa necht predĺži, spevní a vytvaruje (vypiluje) do požadovaného tvaru priania klientky. Výborné riešenie problémových nechtov.

Parafínový zábal

(ošetrenie a regenerácia rúk)
Je určený na suchú až popraskanú pokožku rúk. Má mimoriadne bohaté účinky vďaka parafínu, ktorý pokožku premasťuje a vitamínu E, ktorý má hojivé účinky na podráždenú pokožku či zádery. Ošetrenie je vhodné aj pre pánov.

Francúzska manikúra

(úprava nechtov a zdobenie)
Jedna z možností ako pôsobiť prirodzene a elegantne. Pozostáva z kompletnej úpravy nechtov (úprava tvaru, vyhladenie nerovností) ošetrenia kože v okolí nechtového lôžka (zatlačenie kožičky a prípadné odstránenie vysušenej kože). Po úprave nechty nalakujeme a pokožku ošetríme výživným olejčekom a hydratačným krémom. Biela špička nechtu s transparentným, či telovým podkladom bude pôsobiť na profesionálne upravenom nechte jemne a čisto.

Wellness manikúra

(luxusné ošetrenie rúk)
Dokonale zrelaxuje vaše ruky, ktoré budú krásne oddýchnuté a upravené. Je spojením klasickej manikúry s peelingom, regeneračnou maskou, hydratačným krémom a príjemnou relaxačnou masážou vašich rúk. Výsledkom wellness manikúry je pocit luxusu na vašich rukách.

Švajčiarske ošetrenie

(ošetrenie proti pigmentovým škvrnám)
Na základe švajčiarskeho výskumu bolo vyvinuté kozmetické ošetrenie pre ruky, ktoré kombinuje tie najpokrokovejšie kozmetické technológie a vzácne prírodné rastlinné zložky.

Ponúkame úplne prírodnú radu založenú na liečivých bylinkách a alpských rastlinách, ktoré voľne rastú vo vysokých nadmorských výškach a spracovávajú sa ručne.

Zloženie – kmeňové bunky z proteže alpskej, kryštály alpskej soli, čistá ľadovcová voda, Ultrabright Bio Complex©, čistý včelí vosk, horec, čučoriedky, smrek, jedľa, extrakt z grapefruitu.

Ošetrenie dodáva pokožke jemnosť a prirodzený jas. Pôsobí proti starnutiu pokožky. Výrazne redukuje tmavé škvrny a hyperpigmenciu. Zjemňuje, chráni, hlboko hydratuje a má revitalizačné účinky.

V mojom salóne krásy ponúkam pre zákazníčky nasledovné druhy ošetrení

Nechtový
dizajn

Pedikúra

Kozmetika

Permanentý
MakeUp

Vizáž