Líčenie - vizáž, 3D mihalnice

Líčenie - vizáž

Ponúkame Vám príležitostné a svadobné líčenie s produktami vysokej kvality. Radi Vám pomôžeme pri skrášľovaní a poskytneme služby vizážistky. Byť krásnou je želaním snáď každej ženy a dokonalý make-up Vám k tomu určite dopomôže. Vhodne zvolené a trvácne líčenie dokáže rozžiariť každú tvár.

3D mihalnice

• Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Mihalnice sa jednotlivo lepia metódou riasa na riasu na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. 3D mihalnice pri správnej starostlivosti vydržania 4 až 6 týždňov. Môžu sa nosiť dlhodobo, odporúča sa každé 3-4 týždne ich dopĺňanie, to závisí aj od dĺžky a hrúbky ktorú si klient vyberie pričom cena sa odvíja od počtu doplnených mihalníc. Mihalnice sú odolné voči vode a slzám, nedráždia oči, pokojne sa s nimi môžete kúpať aj saunovať.

• Odporúčania

Pred aplikáciou je potrebné, aby oči neboli nalíčené a boli odlíčené bezolejovým odličovadlom. K dispozícii sú rôzne hrúbky od 0,10mm, dĺžky aj farby 3D mihalníc. 3D mihalnice sú vyrobené z prírodného, jemného a ohybného syntetického polyestéru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený. 3D mihalnice sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. Na 3D mihalnice nie je potrebné nanášať maskaru, kedže vyzerajú dostatočne atraktívne. Samotná aplikácia trvá cca 2 hodiny.

• Starostlivosť:

Prvých 24 hodín po aplikácii:
– vyhýbajte sa zbytočnému vystavovaniu vode a nadmernému vlhku (sprcha, pot, slzy, odličovač),
– pri používaní akékoľvek kozmetického produktu sa úplne vyhýbajte oblasti v okolí očí
– zbytočne sa nedotýkajte mihalníc
– neodporúčame líčiť si riasy ani očné viečka
– prvú noc odporúčame spať na chrbte
– prvých 48 hodín neodporúčame navštevovať saunu

V mojom salóne krásy ponúkam pre zákazníčky nasledovné druhy ošetrení

Kozmetika

Manikúra

Pedikúra

Masáže

Vizáž