Logo Orly

Americkú značku ORLY založil Jeff Pink v roku 1975. Motivovala ho myšlienka – „Zdokonaliť prírodnú starostlivosť o nechty“. Vytvorením produktov ORLY sa zmenil spôsob ženského rozmaznávania. Produkty boli navrhnuté nielen pre skrášlenie nechtov, ale tiež pre ich zdravý vzhľad a ošetrovanie.

Môžete si vybrať z najširšej škály rôznych odtieňov na Slovenskom trhu s vysokým leskom, trblietkami, s perleťou alebo aj laky s matným efektom. Orly každoročne prináša aj nové módne sezónne kolekcie a zároveň tiež ošetrujúce a spevňujúce prípravky pre prírodné nechty alebo prípravky na ošetrenie rúk, nôh a celého tela v najvyššej kvalite. S prípravkami ORLY Vám vytvoríme dokonalú manikúru alebo pedikúru. Pre náročnejšie klientky sú ponúkané produkty na wellness manikúru a pedikúru.

Logo CND

Už od svojho založenia v Južnej Kalifornii v roku 1979 sa značka CND snaží byť technologickým lídrom a inovátorom v profesijných odvetviach starostlivosti o nechty. Ponuka produktov sa stále rozširuje a špecializuje nielen na nechtový dizajn, ale ako vyjadruje slogan „Hands Feet Beauty“ – na celkovú krásu v starostlivosti o pokožku rúk a nôh.

Unikátna technológia systému SND Shellac v sebe kombinuje ľahkosť laku s vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Shellac je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť.

Logo Nsi

Fred Slack III., majiteľ a riaditeľ pre výskum a vývoj vo firme NSI, v súčasnosti výrazne ovplyvňuje nechtový priemysel.

Na úvod pracoval v otcovej stomatologickéj firme, ktorej vedenie prevzal v roku 1962. Uvedomil si, že obrovský obchodný potenciál je v profesionálnych nechtových produktoch a výskum a vývoj sústredil práve na túto oblasť.

Plne využil svoje chemické a výrobné skúsenosti zo stomatológie a vytvoril pre nechtové dezajnérky prvý akrylový nechtový systém na báze monomerov EMA (etylmetakrylát). Špeciálne označené výrobky začal dodávať najdôležitejším hráčom na kozmetickom nechtovom trhu. Približne po desiatich rokoch úspešného podnikania sa Fred Slack so synom Rickom rozhodli povzniesť na vyššiu úroveň. Založili vlastnú spoločnosť pod značkou NSI.
Logo Phyris

Moderná a inovatívna nemecká High-Tech ošetrujúca kozmetika, ktorá pravidelne prináša nové produkty.

Jej podstatou je 3-fázové ošetrenie, ktoré  umožňuje  jedinečný prístup do sveta modernej starostlivosti s priestorom pre individualitu a zmenu.

Product Phyris 03

1. fáza – PRÍPRAVNÁ, venuje sa príprave pleti a dôkladnému čisteniu. 

2. fáza – HLAVNÁ, aktivuje pleť, aby sa dosiahlo optimálne prijatie vysoko účinných Phyris látok.

3. fáza – OŠETRUJÚCA, ponúka širokú paletu ošetrujúcich produktov na tvár a telo.

Logo Gehwol

Ošetrené chodidlá sú najlepším predpokladom pre zdravé nohy. Keď sa budeme o ne starať, budú nás bez väčších ťažkostí nosiť celý život.

Nemecká spoločnosť Eduard GERLACH GmbH už niekoľko desaťročí úspešne predáva výrobky ošetrujúcej kozmetiky GEHWOL po celom svete, ktoré všetky vychádzajú z prírodných látok. Na koncept, podporený najmodernejšími technológiami a dlhoročnými výskumami, sa firma spolieha od svojho založenia.

GEHWOL – ošetrujúca kozmetika rozmaznáva nohy prípravkami na báze rozmarínu, eukalyptu, levandule, zázvoru či morských rias. Zmäkčí ich jojobový alebo avokádový olej a osvieži chladivý dotyk mentolu a gáfru.

GEHWOL med – ponúka medicinálnu starostlivosť a poradí si aj s vážnejšími problémami ako, popraskaná a veľmi suchá pokožka, tvrdé mozole, či zarastajúce nechty.

Logo Mavex

Výrobca prírodnej Švajčiarskej pedikúry s obsahom liečivých bylín z vysokohorských oblastí Álp, pestovaných prísne ekologicky a spracovávaných ručne.

Dlhoročné skúsenosti v oblasti starostlivosti o nohy, spolupráca s vysokými školami a renomovanými výskumnými centrami umožnili vytvoriť špecifické, vysokoefektívne a vysokokvalitné produkty oceňované po celom svete.

Žiaden výrobok neobsahuje parabeny, formaldehyd, parafín a konzervačné látky. Obzvlášť čisté zloženie produktov a absencia chemických prísad, robí produkty MAVEX vhodné pre všetky typy pokožky. 

Ich jemné textúry splývajú s pokožkou a prenikajú hlboko bez toho, aby ju zamastili, zatiaľ čo ich prírodná vôňa vždy poskytne hlboký zmyslový zážitok. Všetky produkty tak vytvárajú novú generáciu fytokozmetiky.

Logo Footlogix

Ide o revolučnú a inovatívnu radu produktov starostlivosti o nohy, ktorá bola vyvinutá tak, aby poskytovala účinnú a obnovujúcu starostlivosť pre rôzne ochorenia pokožky nôh – od jednoduchej suchej pokožky až po závažnejšie kožné problémy spôsobené cukrovkou. Výsledky sú vidieť už za niekoľko dní! Produkty Footlogix sú: 

BEZ OKLÚZIE – nevytvárajú nepriechodný, nepriepustný film, teda nenarušujú ani nebránia prirodzenej funkcii pokožky. Nemastia ponožky a topánky možno nosiť ihneď po aplikácii peny, nezničí ani kompresné pančuchy.

Product Footlogix

HYGIENICKÉ – aplikátory majú uzavretý systém, ktorý bráni preniknutiu vzduchu a baktérií do produktu, čím nedochádza ku kontaminácii a umožňuje tak antibakteriálne dávkovanie. 

EFEKTÍVNE – starajú sa o problematickú pokožku nôh od suchej až po diabetickú nohu, chránia pokožku pred infekciami. ÚČINNÉ – prekvapivé výsledky po prvej aplikácii a viditeľné zmeny už po pár dňoch.

Logo Make-up studio

Produkty značky Make-up Studio sa od svojho vzniku vyznačujú výnimočnou kvalitou a pestrou škálou farebných odtieňov.

Boli určené najmä pre použitie v náročných podmienkach, ako sú divadelná scéna, filmová produkcia, módne prehliadky.

V dnešnej dobe ponúka značka Make-up Studio výrobky vysokej kvality nielen pre profesionálov, ale aj pre každú modernú ženu, už vo viac ako 40-tich krajinách sveta.

V mojom salóne krásy ponúkam pre zákazníčky nasledovné druhy ošetrení

Kozmetika

Manikúra

Pedikúra

Masáže

Vizáž